Nasza misja


Profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem majątkowym.

logo Krakowskie Centrum Ubezpieczeń

Krakowskie Centrum Ubezpieczeniowe sp. z o.o. działa jako broker ubezpieczeniowy na polskim rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Jesteśmy niezależnym pośrednikiem ubezpieczeniowym. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług ubezpieczeniowych. Przez ostatnie 30 lat zdobyliśmy uznanie wśród licznych klientów z całego kraju, z których większość nadal współpracuje z nami do dzisiaj.

Współpracując z nami, możecie Państwo być pewni, że zawsze zapewnimy pełny zakres ochrony ubezpieczeniowej, który odpowiada Państwa potrzebom. Nasza praca polega na przeprowadzeniu odpowiedniego audytu ubezpieczeniowego, przygotowaniu propozycji niezbędnego zakresu ubezpieczenia, a następnie po przedstawieniu jej Państwu i uzyskaniu Państwa aprobaty, zbieramy i analizujemy wszystkie dostępne na rynku oferty towarzystw ubezpieczeniowych, rekomendując najkorzystniejsze spośród nich.

Jako broker ubezpieczeniowy posiadamy zezwolenie wydawane przez Komisję Nadzoru Finansowego oraz wymagane ubezpieczenie naszej działalności.

Zajmujemy się kompleksową obsługą, która gwarantuje, że nie pozostaniecie Państwo bez wsparcia na żadnym z etapów objętych polisą ubezpieczeniową, pilnując jej aktualności, adekwatności do potrzeb oraz egzekucji przysługujących świadczeń.

Przy wykonywaniu naszych obowiązków dążymy do tego, abyście Państwo mogli skoncentrować się wyłącznie na swojej działalności.

Zaufaj profesjonalistom

Zapewniamy bezpieczeństwo w prowadzeniu biznesu naszym Partnerom.

Chcesz poznać pełną ofertę? Skontaktuj się z nami!